Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Парадокса на новото време: С торбичка на Билата пазаруваш в Кауфланд..
Бисери 3,510 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пожелавам ти сибирско здраве, еврейско богатство и циганска любов! Влиза пингвин в бар. Застава на бара и казва на бармана: - За мен обичайното. - Що не се .....!!!!!! На ден имам по 500 клиента - трябва ли да ги помня всичките?! Веднъж малкият Иванчо разхождайки се в парка намира бележка, но уви не може да чете. Занася бележката на учителката си и я моли да му я прочете. Учителката прочела бележката и му се скарала: - Как не те е срам да ми даваш такива работи! Вън, да ми се махаш от главата! На път за вкъщи срещнал полицай. Помолил го да му прочете бележката. Полицаят погледнал бележката и побеснял. - Как може такова малко момче да се занимава с такива работи? Учуден Иванчо отишъл при баща си и му показал бележката. Той я прочел и почнал да му вика: - Ти, безсрамнико, как не те е срам да ми показваш такива работи! Смаян Иванчо тръгнал да обикаля и да търси някой да му прочете бележката. След дълго обикаляне и търсене стигнал до дявола. Помолил го да му я прочете. Дяволът погледнал бележката, засмял се и я скъсал. Малкият Иванчо го попитал защо се смее и какво толкова пишело на бележката. Дяволът, смеейки се му отговорил: - Не знам, не мога да чета. Поп и ходжа от едно село си купуват коли. Ходжата отива на гости на попа и вижда как попа освещава колата и го пита: - Какво правиш? Попа отговаря: - Това е християнски обичай, прави се за да върви всичко по вода. Ходжата се прибира и вечерта на гости му отива попа, и какво да види, ходжата хванал един трион и реже аспуха на колата си. Той беше толкова тъп, че mp3 слушаше с помощта на Windows Media Player