Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
"Именно труда на маймуните ме направи човек!" Олигарх от първобитно общинския строй.
Бисери 2,962 прегледа
Следващ →

Още вицове

В час по рисуване. И за цял час наш Иванчо нарисувал ето това: |---------| | | | | | | Учителят му вика: - Абе Иванчо, за цял час само това ли нарисува бе? Какво е това? - Ами господине това е слон варви по въже. - Е хубаво ама каде е слона бе Иванчо? - А, той мина господине! Разговор между двама евреи: - Ако знаеш колко зле ми върви търговията… август нямах никакъв оборот, всичко живо в отпуска, септември никакъв оборот, октомври никой не търси летни стоки, декември всичко живо празнува… - А бе кво си седнал да се оплакваш, мене ми откраднаха колата, почина малкия ми син, с жена ми се разделихме, кучето ми умря, катастрофирах и ми ампутираха двата крака…Какво по-лошо от това може да има? - Януари! Обзавеждането в моя апартамент е толкова зле, че всеки път, когато водя някой на гости, се налага да викам:"О, Господи, обрали са ме!" След поредното посещение на зоопарка майката пита своя син: - Иванчо, какво най-много ти хареса? - На мен най-много ми хареса слончето, а на татко - котенцето. - Какви ги приказваш? Там няма никакво котенце. - Има, има. То продава билетите... Един рибар разправя: - Вчера такъв огромен сом хванах! Едвам го изкарах, страшна борба беше. Измъкнах го, метнах го на гръб, и потеглям към къщи. И по едно време гледам насреща ми - пазача на язовира. - И какво направи? - Ами скрих сома в джоба.