Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Единственото нещо, с което съм на принциппа " Не отлагай за утре, ако може да го свършиш днес" е съня.
Бисери 3,023 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо блондиките ходят с тиган на главата? - Тефал - ти мислиш за всичко! Чиста съвест=лоша памет Един път Буда казал: "Нирвана е щастие, Нирвана е щастие!". Ченрезиг го попитал: "Но Благословени, що за щастие е това, ако няма усещане?". Буда отвърнал: "О, приятелю, няма усещане в щастието..." Един мъж го питали колко эъби трябва да има тъщата, а той отговорил - Един, да отваря бирата на зет си и още един эа да я боли. Купил си Вълчо мотор. Още на първия ден в гората решил да се изфука. Видял заека и му казал: - Зайо, айде да се возим! -Добре бе Вълчо. Качили се те на мотора и вълка запалил и тръгнали с бясна скорост по горската пътечка. Вълкът вдигнал 100 км/час и пита: - Зайо, напика ли се от страх бе? - Не бе, не бе! Вдига вълкът 200 км в час. - Напика ли са бе? - Абе много бавно караш бе! - казал зайо. Вдига вълка 300 км в час. - Напика ли са бее? - Неее. - Е ся ше са насереш кат ти кажа, че нямам спирачки!