Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Срещат се сутринта двама пияници. - Ти закусил ли си вече? - пита единият. - Не, нито капка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Колко ти е заплатата? - Две -три посещения на Мол-а.
Бисери
03.10.2017
2,910 прегледа
Следващ →
Още вицове
Клиент си поръчва в кръчмата ракия. Отпива от нея: - Ох, отървах се! Това се повторило няколко пъти. На отсрешната маса го наблюдава слисан посетител. - Случило ли Ви се е нещо, господине? - Да. Бях при една дама. Съпругът и дойде и да излезем от положение тя ми даде да изгладя прането. Като приключих ми плати 5 лв. и дойдох да ги изпия и да забравя този ден. - В бл. 7 ли бяхте? - Да. - На 3 ет. - Да. - С-во Боневи. - Да. Но Вие откъде знаете? - Това, което ти си изгладил, аз вчера го изпрах.
(Един виц, който знам, че кума много го кефи) Срещат се двама бивши колеги-композитори от музикалното училище. Единият слиза от лъскава кола и отива при другия, който е ошмулен отвсякъде: - Как си, какво правиш? - Миии...добре съм. Работя по специалността. Композирам. Пиша на месец по две симфонии и три оратории...Работя в Държавната филхармония. Вземам над 260 лв. заплата, на Нова година ни дават още по половин заплата...абе кво да ти кажа - доволен съм. А ти как си? - И аз не се оплаквам - карам Бентли, имам вила на Карибите, къща в Лос Анджелис, апартаменти в Лондон и Париж... - А с какво се занимаваш? - Как с какво? По специалността си. Композирам. - Така ли? И какво си написал? - Само едно нещо: "Мммм-Данон..."
Последен звънец. Директора към учителка: - Госпожо Петрова, Вие сте учител по литература! Трябва да учите децата на красивото, а не как се отваря бирена бутилка без отварачка!
Разговор между младоженци: Той казва: - Имам три изисквания: 1)Сутрин в 8.00 ч., има ме-няма ме вкъщи закуската трябва да е на масата. 2)На обед в 13.00 ч., има ме-няма ме вкъщи обяда трябва да е сервиран. 3)Вечерта в 20.00 ч., има ме-няма ме вкъщи вечерята трябва да е готова. Тя отговорила: - А моето изискване е следното: всяка вечер в 22.30 ч.,има те-няма те вкъщи сексът започва!
Влиза пациент при доктора и вика: -Докторе, нещо съм болен, изглежда. -Мда, да видим, съблечете се, дишайте, недишайте, дишайте, недишайте, недишайте, недишайте...Следващият!