Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
ЕКСКЛУЗИВНО! Предлагам новият музикален хит, предложен за участие в тазгодишното издание на Ев..визия, да се казва “ Стълба към….ДЕРЕТО“
Бисери 2,989 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всяка сутрин ми започва с позитивно настроение. Работя нощна смяна. В час по химия в Националното Училище за танцово изкуство учителката се кара на учениците: -Как може да не знаете реакциите?! Химията цял живот ще ви трябва! -Госпожо,ама ние сме в балетно училище. За какво толкова ще ни трябва химията в живота? -Как?Химия има навсякаде! И в пеперуденото училище да отидете пак химия се иска! Момченце и момиченце правят снежен човек на двора. По едно време момченцето тръгва към къщата: - Ще ида до кухнята да взема един морков да му сложим. - По-добре вземи два - казва момиченцето - да му направим и нос. В Перник като искат лед за напитката, си поръчват градушка! Исус Христос повел учениците си на разходка в планината. Когато я наближили Исус казал: - Нека всеки вземе по един камък и да го носи към върха! Всички взели големи камъни, само Юда взел малък. Когато изкачили върха Исус попитал: - Ученици, гладни ли сте? - Да-а-а! - Нека тогава всеки камък да се превърне в хляб! Всички се наяли само Юда останал гладен. На другия ден Исус пак повел учениците си на разходка,и когато стигнали до планината той отново им казал: - Нека всеки вземе по един камък и да го носи към върха! Всички взели големи камъни, само Юда взел един огромен. Когато изкачили върха Исус попитал: - Ученици, гладни ли сте? - Да-а-а! - E ми аз тука нося едни вафлички!