Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама самураи ци говорили и единият казал: - На бас, че ще ти резна главата без да усетиш! Другия казал: - Не можеш! Първия се приготвил, замахнал - нищо! - Видя ли, че не можа! - казал втория. - Да, да, ама що не кимнеш! - отговорил първия.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
ЕКСКЛУЗИВНО! Предлагам новият музикален хит, предложен за участие в тазгодишното издание на Ев..визия, да се казва “ Стълба към….ДЕРЕТО“
Бисери
03.10.2017
2,988 прегледа
Следващ →
Още вицове
Петка и Чапай карат самолет. - Петка, уредите? - Двайсет! - Какво двайсет, бе?! - А ти какво "уредите"?
През нощта малко момиченце казва на майка си. - Мамо, искам пиш. Майката отговаря: - Спи, дъще. И аз искам, ама откъде ще го намерим по това време...
Бременна ще ражда скоро. Няколко дни преди термина й се появява на сън Господ, който й казва: - Ще направя така, че когато раждаш, половината болка ще изпитва бащата на детето! След два дни в родилния дом бащата отива да види за първи път бебето. Майката го пита: - Как спа завчера, когато раждах през нощта? - Уфф, още ме боли главата, въобще не спах! - Що, да не те болеше нещо? - Не бе, нищо ми нямаше, ама Гошо комшията имаше някаква криза, викаше цяла нощ...
Жена се гледа в огледалото и казва на мъжа си: - Скъпи, не мислиш ли, че белият цвят ме прави да изглеждам пълна? - Не мисля, че е от белия цвят, а това, че ядеш по 15 пъти на ден!
- Ало, рецепцията ли е? Какъв е тоя вашия хотел! От моята стая не може да се излезе?! - Господине, не виждате ли вратата?! - Виждам, и то не една, а две! - Е?! - Едната води към клозета, а на другата има закачена табелка "Моля, не ме безпокойте!"