Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Братче и сестриче се карат за последния бонбон от кутията. Майката казва на момченцето: — Защо не отстъпиш на сестра си? По-умният винаги отстъпва. — Да не съм толкова глупав – да съм по-умен?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Анти-вирусна не ти трябва ако знаеш какво правиш, това е като презерватива..
Бисери
03.10.2017
3,384 прегледа
Следващ →
Още вицове
Комуто Господ дал, хората не могат да му го вземат.
Мърморила си една баба: Туй сегашните млади срама си немат. Натискат се по трамваите, цаливат се по входовете..., абе срама си немат! А едно време що беше, ей... Чекам яз да се мръкне, па да заспат старите. Па после тихо отворим вратата, па се изсулим наповънка, па прибегнем до плето. Па Вуте он доде от другата страна. Па я кат се обърнем и дигнем полите, па Вуте пусне потурите, па срам, срам, срам! А то туй сегашните млади срама си немат!
Влиза човек в цветарски магазин, а там на витрината виси плакат: "КАЖЕТЕ ГО С ЦВЕТЯ" - Дайте ми една роза. - Само една? - Да, не съм приказлив...
v Политик се прибира вкъщи уморен. Жена му загрижено пита: - Защо работиш толкова много? Почини си малко... Политикът: - Не мога, знаеш, че се трудя за благото на народа... Съпругата: - Стига бе, нали оня преди теб също се трудеше за благото на народа и после кво? Насраха го! Оня преди него, също се трудеше за благото на народа... и него го насраха... Политикът: - А пък аз, ще се трудя до тогава, докато няма какво да серат...
Един зевзек се майтапи: - Гледаш ли нашите на европейското по футбол? Друг му отговаря: - Гледам ги, по Канал 1 на БНТ.