Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кой инат е по голям,женския или магарешкия?! Акъла не ми го побира това-да стоиш на маса пълна с мезета,а да ядеш ябълка и от 10 вида налична бира да предпочетеш вода!?
Бисери 3,485 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо блондинките отварят киселото мляко още в магазина? Защото пише „Отвори тук“! Чичо, къде е улица "Цар Иван Пишман"? Ром пита минувач за ул. "Шишман" в София Кумчо Вълчо и Кума Лиса решили да тормозят заека. Срещнали го и питат: -Абе, дребен, ти що ходиш без шапка бе? - и го спукали от бой. На другия ден заекът си сложил шапка. Двамата пак го срещат и му викат: -Абе, ти днеска що си с шапка бе? - и пак го спукват от бой. След няколко дни обаче им писнало и решили да сменят въпроса. Решили, като видят заека да му искат цигари. Ако даде цигара с филтър да викат "Що е с филтър" и да го бият, ако е без филтър обратното. Заекът бил в храстите и ги чул. Отишъл и купил две кутии цигари- едната с филтър, другата без. Срещат го на другия ден двамата и му викат. -Ей, дребен, черпи по цигара. -С филтър или без? - пита заекът. Вълкът и лисицата зяпнали от изненада, замислили се и ... -Абе дребен ти що немаш шапка бе?- и пак го спукали от бой. Искай това, което другите не искат. Искай това, което другите не могат. Искай това, което другите мислят че имат. Искай надеждата и приятелите и няма вече да ти трябва нищо! На гърдите на пациент докаран в “Бърза помощ” е поставена бележка: “Докторе, това е обикновена епилепсия, а не апендисит. Апендиситът вече ми е махан три пъти.”