Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кой инат е по голям,женския или магарешкия?! Акъла не ми го побира това-да стоиш на маса пълна с мезета,а да ядеш ябълка и от 10 вида налична бира да предпочетеш вода!?
Бисери 3,486 прегледа
Следващ →

Още вицове

В офиса колега има рожден ден. Кани колегите да се "полее случая" след работа с думите: - А който дойде без подарък, ще пие минерална вода! Трима приятели обсъждат кой какво е подарил на гаджето си за Коледа. Първият: - Представете си, обикаляме с гаджето по магазините, тя видя едни секси бикини... Струваха ми 50 лева... Вторият: - А аз отивам с жената в някакъв магазин, а тя като хареса едни прашки с диаманти по тях... Струваха ми неколкостотин долара... Третият: - А моята пък видя едни гащи, съвсем обикновени, нищо особено... Струваха ми 100 хиляди и развод... Първият и вторият: - А в кой магазин ги намери? Третият: - В какъв магазин, бе.... под леглото ги намери... Двама приятели разговарят в крьчма: - Вчера жена ми така ме разстрои, че вече втори ден пия! - Даааа,скъпо ни излизат тези жени... Из книгата "100 полезни съвета за жени" - Как да направим щастлив мъжа в леглото? - Включете телевиозра! - Какво да кажем на мъжа след секс? - Говорете каквото си искате - той така или иначе спи! Мутра се разхождал из полето със сина си. Детето по едно време попитало: - Тате, какво е онова, което лети там горе? - Птица. - Как се пише това? - П-т-и-ц-а - с гордост отвърнал бащата. - А онова там какво е? - Делтаплан. - Как се пише? - Ами... Д-е... Знаеш ли, това също е птица!