Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Излиза един пиян от кварталната кръчма, качва се на мотора си, пали, тръгва и започва да си мисли: - Ако сега ме спрат полицаите и ме питат дали съм пиян, ще им кажа че очите ми са се насълзили от вятъра ... След малко наистина го срещнали полицаи, спряли го и го попитали: - Абе на тебе да не би да ти са се зачервили очите от вятъра а? - Не бе... пийнал съм си!
Пиянски 2,627 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама пияни спорели пред кръчмата колко луни има на небето. Единият казал две, другият три. Излязал трети от кръчмата. Запитали и него. Той казал на кой ред бе мамчета?! Между приятели: - Защо слагаш бомба в мерцедеса си? Кого ще взривяваш? - Тъщата. - Затова ли плачеш? - Не, за колата... Дъщеря ми е на 10 години и се върна от пързалката без шейна. Каза ни, че някакъв дядо я помолил да я остави за да се попързаля внучка му. Дъщерята му дала нашият адрес и той обещал да върне шейната. Зарадвахме се че расте такова добро дете, но и обърнахме сериозно внимание че е твърде доверчива. След два часа позвъниха на вратата. Донесоха бонбони и шейната. Дъщеря ми бръкна в джоба си и каза: - Ето тогава ви връщам телефона ... Един прав и един тъп ъгъл си говорили. Правия казал на тъпия: - Абе ти си много тъп бе! И той казал: - Прав си. ИЛИЕНЦИ! - Това е Мол за бедните!