Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Спретнах флаш-моб на работата - прозях се по време на оперативката...
Бисери 3,016 прегледа
Следващ →

Още вицове

Единственото нещо, с което съм на принциппа " Не отлагай за утре, ако може да го свършиш днес" е съня. Вървят си хората по улицата и чуват писъци от високите етажи на един блок. Гледат нагоре - някакъв мъж хвана жена за краката и я провесил през балкона. Опитва се да я изхвърли, обаче тя се държи яко за железата и пищи. Народа вика: - Пусни жената бе! - Това не е жена! Това е тъща ми! - Брей, как се държи говедото, не дава да го пусне човек... Възрастна двойка прави секс. Дядото: - Хареса ли ти? Бабата: - Не помня... - Че ние сега свършихме! ! - Да, а ти кой си? Една мадама си миела плочките в хола. Понеже било топло се съблякла гола. Подхлъзнала се и паднала точно на половия си орган. Опитала се да стане, но онази и работа направила вакуум на мокрите плочки и само се разтягала без да може да се отлепи. В това време се прибира мъжът и заедно с охраната си - 4 човека. Видял каква е работата, опитал се да отлепи жена си - не може. Повикал и охраната си да дърпат - пак не става. Онази работа само се разтяга, но не се отлепва. Седнали да умуват какво да правят и по едно време един се обадил: - Шефе, дай да счупиме плочките и щедръпне въздух. - Ти луд ли си - казал шефът - този теракот струва по 600$ на квадрат. Пак се умислили. След половин час се обадил друг от охраната: - Шефе, дай да я потъркаме по циците да се овлажни и ще я бутнем до кухнята, там теракота е български, там да го счупим... Доктор преслушва пациент. - Дишайте, не дишайте, не дишайте, не дишайте... изнесете го! Следващият!