Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мьж влиза в една аптека и показва на аптекарката широко разтворена длан: - Какво обичате господине, крем за раце ли? - пита аптекарката. - Не - 5 бр. виагра. - За какво са ви точно 5 бр. виагра? - Довечера идва цял кораб пълен с рускини - отговаря мьжат. Аптекарката обслужва мьжа и му дава 5 бр. виагра. На другата сутрин мьжът пак отива в аптеката, обаче тоя пьт показва и двете си раце сьс широко разтворени длани. - Какво стана сега, искате да си закупите 10 виагри ли? - го пита аптекарката. - Не, този пьт искам крем за рьце, че корабът с рускините не пристигна - отговаря мьжът.
Семейни 3,132 прегледа
Следващ →

Още вицове

Фразата "Око за око, зъб за зъб" - духовната основа на тероризма. Жена се обажда на мъжа си по мобилния: - Ваньо, къде си? - На лов. - А кой диша така тежко? - Мечка. - А защо стене? - Раних я. - А защо звучи като женски глас? - От къде да знам, аз съм ловец, а не ветеринар! Отива ловджия на лов за глигани в забранения сезон. Прострелва едно малко глиганче, мята го през рамо и си тръгва, но по пътя го среща горския и го пита: - Ей!!! Ти къде с това глиганче?! - Какво глиганче? - Как какво глиганче? Това на рамото ти! Ловецът поглежда с престорено учудване към рамото си, започва нервно да се изтупва и крещи: - Аууууу, гад мръсна, как ме е полазила?! В един бар седяли един моряк и един пират. Пирата бил без крак, око и вместо ръка имал кука. Моряка го попитал: - Защо нямаш крак, ръка и око? А пирата отговорил: - Крака изгубих в една битка с един пътнически кораб в Индийския океан. - Ръката изгубих в една битка с един португалски кораб, и докторите ми сложиха тая кука. - А окото… изцвъка ми се една чайка на челото. - ??? - Ами беше ми първия ден с куката… Двама борци карат през гора. По едно време им се допикава, слизат и започват да пикаят. Ала единият го ухапва змия точно по онова място. Той започва да вика от болка: -А-а-а! Помощ, ухапа ме змия! Другият борец веднага се обажда на шефа си и му вика: - Шефе, шефе, братчеда го ухапа змия! Бързо казвай к'во да праим. -Ами... Единственият начин да го спасиш е да изсмучеш отровата от ухапаното място... Тъжен, борецът отива при братчеда си и като помисля малко му казва: - Шефа каза: ша мреш!