Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Искам в Египет. Там е слънце, плажове и превратът почти свърши. А у нас - студ, работа, а превратът даже не е започнал!
Бисери 2,968 прегледа
Следващ →

Още вицове

Не се ли дразните, като отворите пакет с чипс и видите, че е само наполовина пълен? Е, така се чувстват и мъжете като свалят сутиен с подплънки.. В купето в нощния влак сядат един младеж и един възрастен евреин. Когато влакът потегля младежът пита евреина колко е часа, но евреинът не му отговаря. Така пътуват цяла нощ без да разменят и една дума. На сутринта когато слизат от влака евреинът казва: - Девет и половина. Учуден младежът го пита защо му казва чак сега. - Ако ти бях казал снощи - обяснява евреинът - щяхме да завържем разговор, ти щеше да ми кажеш, че никога не си бил в този град, никого не познаваш и аз като състрадателен човек щях да те поканя в къщи. Там щеше да се запознаеш с дъщеря ми, щяхте да се харесате и нещата щяха да отидат към сватба, а на мен за какво ми е зет, който няма даже ръчен часовник? Красотата докато спасява света разрушава много семейства. Бащата казва на сина си, адвокат: - Ако майка ти те попита колко съм изпил, кажи й... - Тате, не мога да я лъжа, но мога да откажа да дам показания, като се позова на съществуващата пряка родствена линия... Две пъпки си говорили: - Мило, хайде вечерта да излизаме!