Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Новогодишен тост: "Нека през Новата година да имате само проблемите, които сами сте си пожелали!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Имал съм мания за величие? Имам не каква да е мания, не някаква обикновена, а най-великата и най-маниакална мания за величие от всички мании за величие, които някога са съществували!
Бисери
03.10.2017
3,238 прегледа
Следващ →
Още вицове
Изпит по икономика. Блондинка трябва да говори за Адам Смит. През цялото време тя нито веднъж не споменава първото му име. Накрая професорът пита: - Извинете, госпожице. Бихте ли ми казали все пак как е първото име на Смит? Блондинката се затруднява. - Е, няма нищо страшно. Я си спомнете как се казва първият мъж… - опитва се да я подсети професорът. Блондинката се изчервява и тихо отговаря: - Ами, Пешо!
Москвич започнали да правят самолети. На въпросът, защо се захванахте с това, директорът на компанията отгорил: - Никога до сега не бяхме виждали как се бута самолет.
Две мутри тръгнали да пият кафе. Вървели си те по пътя и гледат заведение с надпис "Кафе". Съответно единият веднага съобразил, че вътре могат да изпият по едно и казал на приятеля си: - Ей, виж там сигурно има кафе. - Абе, няма бе! - Що бе, виж че пише "Кафе". Трябва да има. - Няма бе! - Виж че пише, бе човек. Дай да провeрим поне. - Бе като ти казвм, че няма - значи няма. Аз веднъж така гледам на едно място пише "Жени" - влизам вътре, а то кенеф.
Пенсионер гледа по телевизията предаването "В света на животните". Две мъжки хлебарки се борели, а женската стояла отстрани. Накрая единият мъжки убил другия, приближил се към женската и я оплодил. Пенсионерът изключил телевизора и съкрушено поклатил глава: - Навсякъде е така: насилие и секс, секс и насилие...
Бащата на Иванчо го пита: - Какво стана в автобуса? - Настъпих без да искам една жена. - отговорил Иванчо. - Извини ли й се? - попитал бащата. - Да, а тя ми даде банан. - И ти какво направи? - Настъпих я по другия крак.