Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Имал съм мания за величие? Имам не каква да е мания, не някаква обикновена, а най-великата и най-маниакална мания за величие от всички мании за величие, които някога са съществували!
Бисери 3,239 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си две бълхи, мечтаят си: - А като забогатеeм, ще се купим куче! След мач на Левски и ЦСКА треньорите на двата отбора се качили заедно в една кола и отишли в спортен магазин. Там Пламен Марков купил бухалки и ленти. Станимир Стоилов - волейболна топка и тенис ракети. Продавачката много се учудила от поръчките на двамата наставници. Тя ги попитала: - Вие не бяхте ли треньорите на Левски и ЦСКА? - Да! - отговорили и двамата в един глас. - Но тогава защо купувате подобни неща? Вашите момчета не играят ли футбол? - попитала отново продавачката. Тогава Марков и Стоилов се спогледали и казали: -Ами и ние не знаем какво точно играят нашите момчета! Мъж подарил за годишнината от сватбата на жена си злaтен пръстен с голям диамант. Разкава за това на свой приятел. А той му казва: - Струваше ми се, че тя не иска пръстен, а спортен автомобил! - Знам това! Но откъде по дяволите, да намеря фалшив автомобил!? Сливенски циканини срещат казанлъшки цигани и ги питат: - Как сте, бе мангали? Казанлъшките отговарят: - Вий сте мангали, ние сме ман’Сали! Иванчо купил от аптеката нова марка презервативи "Олимпийски". Прибира се и ги показва на Марийка. - Е, кво им е олимпийското, Иванчо! - Ами, те са златен, сребърен и бронзов! - Тази вечер кой ще сложиш? - Естествено златния.. - Сложи, моля ти се много, сребърния - един път и ти да свършиш втори...