Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Прави каквото искаш, пък да става каквото ще!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
От превъзбуда се вдига не само температура!
Бисери
03.10.2017
3,264 прегледа
Следващ →
Още вицове
Левски може да е велик, но Бог е казал: - Когато магарето стане мотор, Левски ще стане отбор!!!
Иванчо много обичал да дига поличките на момичетата в училище. Един ден учителката викнала баща му в училище и му се оплакала. След това баща му на Иванчо му казал: - Не вдигай поличките повече на момичетата! Там има мечка! И така Иванчо спрял да дига на момичетата поличките, от страх да не го ухапе мечката. Но Иванчо вече станал голям, но още го било страх. Заженил го баща му на сила, но той не докосвал изобщо жена си. Един ден бащата на Иванчо казал на жена му: - Като си дойде от работа се съблечи гола пред него. Речено-сторено. Иванчо се прибрал и видял гледката от страх взел една метла и започнал да я ръга по половиа орган. В същия момент жена му в паниката зела та пръднала! - Аааааа, и ръмжиш, а?
Една мутра си джитка по софийските улици с новия си поръчков "МЕРЦЕДЕС МАКЛАРЪН" за 400 000 евро. На един светофар до него спира "МОСКВИЧ 408" И... Посивелият чичко огледал колата на мутрата, просегнал се през седалката, свалил прозореца на джугана и се провикнал към мутрата: - Абе, момче, доволен ли си от тая кола?? - Ами...много съм доволен - отвърнал оня. - А...разваля ли се често? - Ами...не се разваля! - А много ли харчи? - Ами...умерено.. А ти, чиче, що питаш? - сопнал се мутрата. - Абе...като гледам...не ги карат много тия коли...
Най-хубавото нещо при самозадоволяването е, че не се налага да се обличаш специално за случая.Труман
Искаш коренно да промениш живота си? Просто не си плати интернета!