- За какво лежиш?
- Нарекох президента и премиера мафиоти.
- Мда-а-а, оскърбление на действащи държавни лица е серизоно престъпление...
- Ама какво оскърбление? Аз лежа за разгласяване на държавна тайна.
- Това е невъзможно - казала Причината.
- Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
- Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
- Опитай... - прошепнала Мечтата.