Адът и рая били разположени в съседство и разделени с висока ограда. С времето оградата почнала да се разваля, появили се дупки и в рая започнало да мирише на сяра. Обитателите на рая почнали да се жалват от съседите си. Работата стигнала до съд. И кой мислите, че победил?
Правилно, жителите на ада, нали там са най-добрите адвокати!
Собственик на еврейски ресторант:
- Ако искайте хвърляйте клечките ни за зъби на пода! Ако искате с тях си чистете и ушите, или пък ноктите. Но да ги чупите не ви позволявам!