Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ще спра да пия, когато сърбите спрат да пеят!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Да знаеш някой от нашата фирма да страда от склероза? - За какво ти е? - Искам да взема пари назаем.
Черен хумор
03.10.2017
1,490 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Блондинка и брюнетка падат от небостъргач, коя ще падне по-бързо? - Брюнетката, защото блондинката ще се спре на няколко пъти да пита накъде да пада.
Говорят си двама: - Да знаеш, откъде мога да купя шапка-невидимка? - За какво ти е? - Да подаря на тъщата за рождения ден!
Мъж и жена са на вилата си. Мъжът се занимава с пчеларство. По някое време отива при жена си, жестикулира, мъчи се от болка - ужилен е от пчела по езика. Взима лист хартия и химикалка и пише: "Кети, ужили ме пчела по езика, трябва нещо да се направи" Тя, взима листа и химикалката, и пише" "Трябва да отидем до болницата" Той пак пише: "ГЛУПАЧКО, аз чувам!!!"
Седнали жирафа и свинята да пият ... едни ракии, едни салати ... голям купон. Жирафът: - Ако знаеш свиньо колко е хубаво да имаш толкова дълга шия, да си толкова красив и елегантен. Като пийнеш една ракия и тя ти се стича бавно през гърлото, усещаш целия и аромат, сгрява те едно хубаво. Пък после като хапнеш една краставичка и тя ти минава бавно по шията, усещаш и вкуса, наслаждаваш и се дълго време... Пък после като удариш още една ракия и тя ти се стича бааавно по шията ...... На свинята и писнало и казала: - Добре де ами не ти ли е малко гадно като повръщаш ?...
- Не разбирам, защо трябва да се женя за да направя една жена щастлива, като може да си остана ерген и да направя щастливи десетки?!