Две блондинки разговарят:
- Знаеш ли, вчера лекарят ми каза, че съм бременна!
- Поздравления! Избра ли име на бебето?
- Не... Все още се чудя чия фамилия да носи...
След гледането на Апокалипто снощи, Смело сърце преди няколко дена и спомените от Страстите Христови се замислих сериозно дали някъде няма тайно гробище и на любовниците на Мел Гибсън?