Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Живяли двама братя-мафиоти. И двамата участвали в престъпления. Но накрая единия го убили. Когато подготвяли опелото останалия жив брат поискал в църквата да кажат за брат му: "Той беше светец" Отговорили му, че това е невъзможно. Тогава брата извадил една пачка и казал, че ги дарява на църквата. Тогава му обещали, че желанието му ще бъде изпълнено. На следващия ден на панахидата било казано: " Този човек беше човек на дявола. Мамеше всички, включително жена си. Грабежите и убийствата бяха в кръвта му. Но в сравнение със своя брат, ТОЙ БЕШЕ СВЕТЕЦ".
Черен хумор 2,111 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две майки си говорят. - Пък моят да вземе да купи на детето нечуплива играчка! - Че какво лошо има? - Всичките ми чинии изпотроши с нея! Знаете ли, че само в България депутати гласуват с чужди карти, само у нас може да се види пряко по телевизията как самите "законотворците" нарушват закона... ---------- Шефът на парламента преди около две години беше обещал, че повече няма да има гласувания с чужди карти, но и днес 26.11.2004 имаше... Един метъл отишал в кенефа. Свършил си работата и гледа, че няма тоалетна хартия. До неговата кабинка имало пънкар. Почуква по стената и пита: - Абе братле, ще дадеш ли малко тоалетна хартия, че тука няма? Пънкара отговаря: - Що бе братле, да не ти е къса тениската? Една жена била с любовника си, когато мъжът й се прибрал от работа по-рано. Тя бързо напъхала любовника в хладилника. Мъжът влиза в кухнята, отваря хладилника и.... - Кой си ти? - Васил. - Какво правиш тук? - Ям луканка. На следващия ден мъжът отива на работа и разправя случката на колегите си. Всички казали: -А бе, ти си голям идиот. Това е бил любовникът на жена ти. Вечерта пак се прибира по-рано. От вратата тича в кухнята и отваря хладилника - вътре стои друг мъж. - Кой си ти? - Ами... Иван. - Виж какво, Иване, кажи на Васил, че ако го видя ще го счупя от бой. Иванчо счупил поредния прозорец в училище и директорът решил да го накаже: - Ето ти една четка и една кофа боя, заминавай да боядисваш - до обед да си боядисал всичките прозорци на първия етаж! По обед Иванчо влиза в кабинета на директора и казва: - Шефе, остана още малко боя. Да взема ли да боядисам и рамките?