Два скелета решили да подкарат влак. Тъкмо се качили и единият изскочил от вагона, върнал се към гробището и след малко се връща отново с надгробната си плоча под мишница. Другият скелет учудено го попитал:
- За какво ти е този камък?
- Без документи никъде не тръгвам!
За едно риалити шоу, всеки участник можел да вземе само една вещ на острова.
Петьо взел книга, Ваньо взел касетофон, Васко взел компютър, а Генко взел надуваема кукла...и след месец вече имал и книга, и касетофон и компютър....