Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена се буди в ужас и крещи на мъжа си: - Драгане, Драгане, ощипи ме! Сънувам кошмар! Спя в прекрасен петзвезден хотел, будя се и... ти си до мен!
Семейни 2,928 прегледа
Следващ →

Още вицове

Имало една ламя която се разхождала в гората срещнала Кума Лиса и я питала -Коя си ти ма?-питала ламята. -Такова аз съм Кума Лиса! -Няма Кума няма Лиса утре на полянката в един часа ща ям ВЪПРОСИ? -Няма! Продължила ламята вижда Кумчо Вълчо! -Кой си ти ла? -Такова аз съм Кумчо Вълчо! -Нама Кумчо няма Вълчо утре ща ям ВЪПРОСИ? -Нама! Продължава тя и вижда Баба Меца. -Коя си ти ма? -Такова аз съм Баба Меца! -Няма Баба няма Меца утре на полянката ща ям ВЪПРОСИ? -Няма! Среща Зайо,Байо. -Кой си ти ла? Зайо ,Байо! Няма Зайо няма Байо ВЪПРОСИ? Да един. -Казвай? -Може ли да не дойда? -Разбира се нали за това ме наричат добрата ламя Баба Спаска. Ако си обичал някога някой никога няма да можеш да му простиш. Непосилно е чувството, не сме богове, за да простим че някой взел ни е всичко което сме имали. Непростимо е да откраднеш нечие сърце. - Хубава ли е бирата? - Не знам, все още пия пяната! Срещат се двама приятели: - Е, как е брака? - Отврат: да пуша вкъщи не може, нито пък капка алкохол, да отида на биричка с приятели изключено... - Хм, да ти се доплаче направо. - И да плача ми е забранено. Две блондинки си говорят, едната пита: — Защо са толкова кратки вицовете за блондинките? Другата отговаря: — За да ги запомнят по лесно брюнетките!