Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Десет часът вечерта. Мъж звъни вкъщи: — Привет, скъпа! Как я караш? — Къде си бе, идиот? Нали каза, че след шест ще се прибереш? — Не съм забравил. С четири вече бях! Остана да убедя още две и се прибирам.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Размер "Никой не се е оплакал".
Бисери
03.10.2017
3,124 прегледа
Следващ →
Още вицове
В бирария "Швейк" двама си пият бирата: - Май не е много скъпа бирата тук?! - Ще разбереш, като видиш колко струва тоалетната.
Един баща с двамата си синове на излет край града. Разхождайки се, те стигнали до местния язовир и бащата им показал двата големи тръбопровода, чрез които градът черпел питейна вода. - Добре, татко, но защо тръбите са две! - попитал по-малкият син. Баткото, знаещ всички отговори, отвърнал: - Не бъди глупав. Едната е за топлата вода, а другата за студената.
Марийка към Иванчо: - Иванчо, айде да са оженим! - Ма, кой ще ни вземе нас, ма Марийке…
Понякога успехът в живота е като на състезание - последната свирка е важна.
Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва: - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за тях всеки ден - храня ги, сменям им водата на два месеца. - Браво, Петърчо. Марийке, ти какво носиш? - Аз си нося котарака. Казва се Том, обича да го гушкат и да яде Whiskas. - Иванчо, а ти какво държиш, това проскубано животно какво е? Иванчо протегнъл напред ръцете си и показал едно ужасно проскубано животно и казал: - Това е моя хамстер Пухчо. - А защо е така проскубан? - Ами, от тиксото... - Какво тиксо? - С което го облепям, докато го чукам, за да не се пръсне...