Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Размер "Никой не се е оплакал".
Бисери 3,124 прегледа
Следващ →

Още вицове

В бирария "Швейк" двама си пият бирата: - Май не е много скъпа бирата тук?! - Ще разбереш, като видиш колко струва тоалетната. Един баща с двамата си синове на излет край града. Разхождайки се, те стигнали до местния язовир и бащата им показал двата големи тръбопровода, чрез които градът черпел питейна вода. - Добре, татко, но защо тръбите са две! - попитал по-малкият син. Баткото, знаещ всички отговори, отвърнал: - Не бъди глупав. Едната е за топлата вода, а другата за студената. Марийка към Иванчо: - Иванчо, айде да са оженим! - Ма, кой ще ни вземе нас, ма Марийке… Понякога успехът в живота е като на състезание - последната свирка е важна. Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва: - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за тях всеки ден - храня ги, сменям им водата на два месеца. - Браво, Петърчо. Марийке, ти какво носиш? - Аз си нося котарака. Казва се Том, обича да го гушкат и да яде Whiskas. - Иванчо, а ти какво държиш, това проскубано животно какво е? Иванчо протегнъл напред ръцете си и показал едно ужасно проскубано животно и казал: - Това е моя хамстер Пухчо. - А защо е така проскубан? - Ами, от тиксото... - Какво тиксо? - С което го облепям, докато го чукам, за да не се пръсне...