Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Знаеш ли къде ми е костенурката? - С момчетата е на двора. Трошат орехи...
Семейни 3,034 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един отива при доктора, смъква панталоните и казва: - Вижте, докторе, вече 10 години е така... не пада, не пада, и не пада... как да се излекувам от тая постоянна ерекция? Поглежда го доктора и казва: - Aма това не е никаква ерекция, господине... просто ви е толкова малък, че не може да виси!!! В автобуса Меца си седи на седалката и гледа през прозореца. Изведнъж дотърчава при нея Заекът и запъхтян й казва: - Мецо, моля те помогни ми! Нямам билет а Вълчо контрольорът ей сега ще дойде и ще ме счупи от бой! Мислила Меца какво да прави и накрая казала на Заека: - Я скочи в джоба ми. Там Вълчо няма да те намери. Заекът нямал много време да му мисли, затова решил да й се довери. Минава след малко Вълкът и гледа - в джоба на Меца нещо шава. - Абе Мецо, я кажи какво имаш там в джоба? Мецата го погледнала, плеснала с всичка сила по джоба си, извадила Заека и казала: - Аааа ншщо нищо, само снимка на стар приятел! Жена е обвинена, че се е опитала да отрови съпруга си. Поради лекарска намеса животът му е спасен и той е в залата. - Какво ще кажете по обвинението? - Невинна съм! Искам... аутопсия! - Мнозинството от българите имат кръгла сума в банката? - И каква е? - 0. Умрял Джордж Буш.Отишъл в рая.Стоял там известно време и един ден отишъл да говори с Господ. - Шефе, пусни ме един уикенд да отида до Ада да видя малко и друг свят, как е там, как се живее... - Няма проблем. Този уикенд слизай долу, щом искаш. Отишъл Буш в Ада. Посрещнали го от портите с шампанско. Влиза и гледа текат навсякъде реки от уиски, шампансо, вино, ракия, бира..., наоколо само готини мацки се разхождат голи... Прекарал страхотен уикенд.Върнал се пак в Рая. - Шефе, изнасям се в Ада за постоянно - казал на Господ Взел си куфара и заминал.Стига до портите на Ада.Отваря му Дявола. Влиза Буш и кво да види... навсякъде огнени клади, писъци, стенания, бягащи в ужасение хора... - А,бе, Дяволе, кво е станало тука, бе? Миналата седмица бях тука... то едни фиести и купони, то едни реки от алкохол, то градини с марихуана... а пък ся...? - Ами то едно нещо е да си на почивка и друго да си резидент.