Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво е импотентност? - Импотентност - това е явление, при което силата на гравитацията надхвърля силата на влечението към другия пол.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Знаеш ли къде ми е костенурката? - С момчетата е на двора. Трошат орехи...
Семейни
03.10.2017
3,034 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един отива при доктора, смъква панталоните и казва: - Вижте, докторе, вече 10 години е така... не пада, не пада, и не пада... как да се излекувам от тая постоянна ерекция? Поглежда го доктора и казва: - Aма това не е никаква ерекция, господине... просто ви е толкова малък, че не може да виси!!!
В автобуса Меца си седи на седалката и гледа през прозореца. Изведнъж дотърчава при нея Заекът и запъхтян й казва: - Мецо, моля те помогни ми! Нямам билет а Вълчо контрольорът ей сега ще дойде и ще ме счупи от бой! Мислила Меца какво да прави и накрая казала на Заека: - Я скочи в джоба ми. Там Вълчо няма да те намери. Заекът нямал много време да му мисли, затова решил да й се довери. Минава след малко Вълкът и гледа - в джоба на Меца нещо шава. - Абе Мецо, я кажи какво имаш там в джоба? Мецата го погледнала, плеснала с всичка сила по джоба си, извадила Заека и казала: - Аааа ншщо нищо, само снимка на стар приятел!
Жена е обвинена, че се е опитала да отрови съпруга си. Поради лекарска намеса животът му е спасен и той е в залата. - Какво ще кажете по обвинението? - Невинна съм! Искам... аутопсия!
- Мнозинството от българите имат кръгла сума в банката? - И каква е? - 0.
Умрял Джордж Буш.Отишъл в рая.Стоял там известно време и един ден отишъл да говори с Господ. - Шефе, пусни ме един уикенд да отида до Ада да видя малко и друг свят, как е там, как се живее... - Няма проблем. Този уикенд слизай долу, щом искаш. Отишъл Буш в Ада. Посрещнали го от портите с шампанско. Влиза и гледа текат навсякъде реки от уиски, шампансо, вино, ракия, бира..., наоколо само готини мацки се разхождат голи... Прекарал страхотен уикенд.Върнал се пак в Рая. - Шефе, изнасям се в Ада за постоянно - казал на Господ Взел си куфара и заминал.Стига до портите на Ада.Отваря му Дявола. Влиза Буш и кво да види... навсякъде огнени клади, писъци, стенания, бягащи в ужасение хора... - А,бе, Дяволе, кво е станало тука, бе? Миналата седмица бях тука... то едни фиести и купони, то едни реки от алкохол, то градини с марихуана... а пък ся...? - Ами то едно нещо е да си на почивка и друго да си резидент.