Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Майката: - Къде скита до толкова късно снощи? Иванчо: - Ходих на стриптийз. Майката го плясва зад врата с думите: - Видя ли нещо, което не трябваше да виждаш? - Да, видях тате.
Семейни 2,814 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпи, и аз ли съм произлязла от маймуна? - Спокойно! Ти си от кобила! [01:47:26] Десита Крумова: Късно вечерта майка уговаря малкото си хлапе да си ляга: - Хайде, стана време за сън! Виж и по телевизията леличките вече започнаха да се събличат. - Жена, какво пишеш? - Писмо на децата. Пиша им, че вече оздравяваш. Между другото, как е правилно да се пише - погрибение или погребение? - Понякога ми се струва, че си ненормален. - Понякога? - Да, понякога. През останалото време нямам никакви съмнения. Спира един мъж едно такси и се качва до шофьора. Пътуват, мъжът пита таксиметровия шофьор: - Може ли и аз да карам? - ??!? - Аз волан си имам! И изважда един волан и почва да го върти в сихрон с шофьора. Изпреварвайки една кола един шофьор гледа и се дзвери: двама карат таксито. Изведнъж мъжът завъртял волана надясно към онзи дето ги гледал, той се изплащил и също завъртял надясно и излезнал от пътя и се обърнал в канавката. Таксиметровия шофьор: - Какво правиш бе, човек? - Вчера и на мен ми направиха този номер, остана ми само волана...