Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- А какво има за десерт? - пита мъжът след като хапнал. - Виагра, - отговорила жена му.
Семейни 2,983 прегледа
Следващ →

Още вицове

След 30 години едни съученици се би ли събрали на банкет. Имало много лекари, учители, техници, инженери и един свещеник. По едно време един от учителите попитал: - Василе, кажи ми честно, има ли бог или не? Свещеникът въздъхнал и отговорил: - Нека да не си говорим за работа! Който пие без да замезва, е мерзавец, който замезва, без да пие, е направо подлец. Разправя се, че в София са се появили честни катаджии: те по принцип не си взимали заплатата. Жените са като сладолед - в началото са студени, след това се разтапят, а накрая лепнат. Мъжете също са като сладолед, но в обратния ред - отначало лепнат, след това се разтапят, а накрая са студени! В едно от произведенията си Александър Дюма-син бил употребил израза "болезнена празнина". Искайки да го подиграе, един критик го запитал в компания: - Какво разбирате под понятието "болезнена празнина"? Аз нищо не разбирам. Според мен празнината не може да бъде болезнена. Всички от компанията с голям интерес очаквали какъв ще бъде отговора на Дюма. Писателят попитал критика: - Господине, никога ли не ви е боляла главата?