Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита: -А бе,Зайо кво правиш тука бре? А Зайо: -Бе ям семки и чакам лъвицата. Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока: -А бе Зайо как е,кво правиш?! Зайо пак супер непокист: -Ям семки и чакам лъвицата... Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил. Минава лъвът гледа заека и му вика: -Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!! А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист; -А,чоплим семки и говорим глупости!!!
Животни 2,878 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговор в леглото с любовника. Тя пали цигара. - Мъжът ми би озверял, ако сега ме види. Той си мисли, че съм отказала цигарите. Извънгабаритни мисли Тия дето се тъпчат с черен хайвер, после ни пращат за зелен. Държавата е като кравата - за да доиш, трябва да храниш, иначе рита котлето. Сиромах човек е жив дявол, докато не тръгне по клинична пътека - после омеква. Вярно е, че надеждата умира последна, но все пак - тя си остава една умряла надежда. Ако не виждаш нищо хубаво в управлението на държавата, смени диоптрите. - Какво е общото между Тодор Живков и Симеон Кобурготски? - И двамата имат неверни биографии по отношение на образованието си - и двамата нямат висше образование. линк към биографията на г-н Симеон Кобурготски Асан навива Айшето да се вземат: - Айде, ма Айше, аз имам два. Вечерта Айшето се възмущава: - Що ме излъга бе? - А, дадох единия на комшията на заем. На другия ден: - Асане, ти си голям будала бе, що си му дал по-хубавия? Мъж на средна възраст, с приличен личен бизнес, назначава младо момиче за секретарка. За да я въведе в естеството на производството на сладкарски изделия, с каквито междувпрочем се занимавал, я заразвеждал из цеховете и заобяснявал: - Тук се подготвя тестото за кроасаните. - Иииии, баси якото...- изцвилила възторжено ефектната блондинка, с гръдна обиколка колкото на средно голяма летяща чиния и крака дълги като извинение на изневеряващ мъж. - А тук се приготвя сладоледа. - Иииии, баси якото... - Това е цехът за опаковки. - Иииии, баси якото...-Еднотипната реакция леко подразнила шефа и той попитал - А освен "Иии, баси якото..... " друго можеш ли? - Да, свирка...... - Иииии, баси якото......