Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита: -А бе,Зайо кво правиш тука бре? А Зайо: -Бе ям семки и чакам лъвицата. Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока: -А бе Зайо как е,кво правиш?! Зайо пак супер непокист: -Ям семки и чакам лъвицата... Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил. Минава лъвът гледа заека и му вика: -Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!! А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист; -А,чоплим семки и говорим глупости!!!
Животни 2,879 прегледа
Следващ →

Още вицове

Доган не е бил на погребението на началникa на политическия кабинет на лидера на ДПС, защото е довършвал текста на предсмъртното писмо. Учителката: - Деца, ще ми кажете ли, коя способност на човека се цени най-много? Глас от задните чинове: - Платежоспособността! Гледайки как майка му облича новото си палто от естествена кожа Иванчо отбелязва: - Мамо, нима не разбираш че това палто е резултат от ужасните страдания на едно бедно, нещастно животно? Майка му със строг поглед му отговаря: - Как може да говориш така за собствения си баща?! Повишен в длъжност до пълна неузнаваемост. Министъра на икономиката при доктора: - Докторе, напоследък страшно много ме безпокои състоянието на българската икономика! Не спирам да мисля, направо маниакално безпокойствие изпитвам! Доктора: - Аха! Да бе?! То няма българска икономика, просто не съществува, това е някакъв мит, блъф. Сигурно сте препили нещо?!...