Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
ББ сутринта си мисли: "Много ми натоварена програмата..как да се измъкна, че отида да направя едно мачле" Подал оставка, отива на стадиона...и няма вече с кой да играе в работно време..Ужас!!!!
Политически 3,272 прегледа
Следващ →

Още вицове

Питат един учител: — Кажете три причини, заради които обичате работата си? — Юни, юли, август… Сър Джон попада в купе с още двама непознати лордове. Пътуват половин час и единият от тях решава да поведе разговор: - Коледа е хубаво нещо... След още половин час другият казва: - Да, но и сексът е хубаво нещо! След още половин час сър Джон добавя: - Сексът е хубаво нещо, но Коледа е по-хубава, защото е по-често! Един кон влязъл в едно кино и казал на продавачката: - Е-е-е-един билет за тоя филм. - Ааааах, говорещ кон - казала възмутено продавачката. - Е-е-е-ех, аз като вляза в кино ще си мълча! - отвърнал конят. Всички хорта са произлезли от маймуните - само китайците от зайците! Една жена чистила усърдно семейния апартамент в неделя сутрин, а мъжът й се мотаел наоколо по бели слипове. -Иване, облечи се че след малко ни идват на гости комшиите -Няма! -отвърнал съпругът й -Абе облечи се че ще станем за срам! -Няма! -Абе простак, спри да ни излагаш! Защо не искаш да се облечеш? -Искам като дойдат гостите да видят колко съм слаб и да разберат, че не ме храниш! -ПФФФФФ в такъв случай си събуй и слиповете, да знаят защо не те храня!