Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Волен Сидеров, за да не си губи градуса на дискусията в телевизионните дебати, по време на рекламната пауза си скубе косми от носа.
Политически 1,941 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно циганче влязло в хранителен магазин, видяло замразено пиле и го сложило в гащите си. Продавачката го пита: - Взе ли си нещо? - Не! - казало циганчето. През това време охраната му свалила гащите и го попитала: - А това какво е? - Снощи имах температура и ми се е излюпилo едното яйце. Влиза един в бара и си поръчва 12 текилки. Почва да ги гаврътва с бясна скорост. КАто изпил десет, барманът му казал: - На твое място не бих пил така бързо. Може лошо да свършиш. - Ако и ти имаше също като мен щеше да пиеш така бързо! - Какво имаш? - Имам 50 стотинки! Много пиян студент влиза на изпит и заеквайки пита професора. - Профффесоре, ще иззззпитате ли един мноооого пиян студент. Професора разбира се се пробва да го изгони, но студента продължава да пита настойчево. Накрая на професора му писнало и казал: - Добре де. А студента се обърнал към вратата и се провикнал. - Готово, внесете го Слезнал Исус Христос на земята да опита от тамошните удоволствия и седнал на една пейка при един тревоман, който си свивал джойнт. Започнали да пушат и когато вече тревата свършила Исус Христос казал: - Ти знаеш ли кой съм аз? - Кой си? - попитал наркоманът. - Аз съм Исус Христос. - Аз ти казах, че тревата е силна, ама ти не ми вярваш! Животните в джунглата намерили съкровище. Лъвът като цар на джунглата решил да направи събрание и да реши какво ще правят със съкровището. Казва на животните да си изкажат менията. Обаждат се лъвовете и казват: - Ще си купим месо! От там слонът: - А, че защо ни е тва месо? Обаждат се лисиците и казват: - Ще си купим кокошки! Слонат пак: - А, че защо са ни тези кокошки? Обаждат се папагалите и казват: - Ще си купим ядки! Слонът пак: - А, че защо са ни тези ядки?! Животните се изнервили и попитали слона какво да купят? Той рекъл: - Ще си купим... Балони. Отишли взели балоните и слонът ги пуснал да летят. Животните го попитали: - Защо ги пусна? А той казал: - А, че защо са ни тея балони?!