Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Харесва ми демокрацията в Щатите! Не искаш да гласуваш за републиканец - моля, гласувай за демократ. Много добър кандидат, просто супер! Във възторг съм. Ама какво? Ама не ти ли харесва? Тогава има републиканец! По-добър няма да намериш, най-честният! Президент ще бъде по-добрия! Ама как? Не е ли ок? Тогава има демократ! Гениален направо! Истински американец, знания и опит - на супер ниво! Какво? Искаш нещо друго? Ами има демократ... И така 150 години подред.
Политически 3,043 прегледа
Следващ →

Още вицове