Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Журналисти питат Цветанов на поредната пресконференция: Всеки ли можете да арестувате в България? Няма ли все пак недосегаеми? Цветанов бойко отговаря: Недосегаеми няма. Даже аз сам ще си сложа белезниците ако Бойко Борисов нареди. От залата се чува реплика: "Недосегаемите" ще са операцията на следващото правителство...
Политически 3,212 прегледа
Следващ →

Още вицове

Преди се страхувах, че ще ми откажат, а сега се страхувам, че ще се съгласи! Гинеколог му се налага да излезе за час -два от кабинета, и моли свой приятел фотограф да го замести за да не изпуска клиенти(пациенти), след време в кабинета влиза негър и казва на фотографа: - Докторе, имам проблем. С жена ми имаме 5 деца, 4 са черни, ама петото е бяло като сняг, какво става, помогнете. Фотографа се замислил за минутка и попитал: -Вие как го правихте това дете, жена ви разкрачена ли беше. -Ами да -отвърнал човека -Ама много разкрачена, нали, и лампата светеше ли? ! !? -Да докторе - Казал негъра. -Ето ти отговора Бе, ти си го осветил Един удар на съдбата не значи нищо, лошо ще стане ако те вземе за боксова круша! На сватбата си Иванчо и Марийка си обещали като направят златна сватба за 50 години брачен живот Иванчо да я лиже. ОК, търкулнали се 50 години щастлив семеен живот и на 50 годишнината баба Марийка припомнила обета на дедо Иванчо. К’во да прави дедото, почнал да я лиже, обещанието си е обещание. Лизал, лизал Иванчо, на Марийка й станало кеф и от удоволствие пръднала, а Иванчо в същия момент се обажда: - Ох, добре, че лъхна малко свеж въздух, че щях да се удуша ! Зайо Байо влиза в горската кръчма и казва: - Тук някой ще яде бой! Всички се споглеждат и мълчат. На другия ден Зайо Байо пак влиза в кръчмата и казва на силен глас: - Тук някой ще яде бой! На лъвът му омръзнало, станал от масата, излязал навън и ступал Зайо. Когато Зайо Байо влязъл, изтупвайки праха от себе си, промърморил: - Абе, аз ви казах, че някой ще яде бой.