Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж бил в Белгия на работа 1 година, връща се и жена му се постарала да го посрещне както трябва. Направила супер вечеря, свещи, шампанско, разни специалитети. Седнали те и мажът и казал "Като бях в Белгия салфетката на масата беше с златен пръстен, дребно но прави впечатление." Жената премълчала. Минала вечерята,отишли в спалнята. Послала сатенени чаршафи , ароматни свещи,романтична музика,всичко било перфектно,а мажът й пак казал "Като бях в Белгия на възглавницата имаше парченце шоколад , дребно но прави впечатление". Жената вече се вбесила и му казала "Ти докато беше в Белгия комшията беше тук, с един сантиметър му е по дълъг, дребно но прави впечатление"
Семейни 3,204 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между шарани: - Големи късметлии сме, че сме се излюпили без крака! - Защо да сме късметлии? - Ами, представяш ли си какъвм ревматизъм щеше да ни гони в тая ледена вода... Попитали радио Ереван: - Как изглежда мъжът в очите на собствената си жена? - Като куфар без дръжка - неудобен е за носене, а ти е жал да го изхвърлиш. Студент го скъсали на изпита и стои тъжен пред професора: - Вървете - казва професорът - пиша ви слаб наесен пак ще дойдете. Студентът: - А искате ли да строша чина с чело и ако успея, да ми пишете тройка? - Това е невъзможно. - Съгласен ли сте? - Давайте! Студентът строшава с чина с чело. - Добре, вървете, пиша ви тройка. А искате ли да строша с чело стената, да изляза и пак да вляза и вие да ми пищете четворка? - Е, това вече е съвсем невъзможно. - Съгласен ли сте? - Давайте! Студентът строшил стената с чело, излязъл и пак влязъл. Професорът удивено: - Е, пиша ви четворка, вървете. - А искате ли да се изпикая върху вас и да замиришете на парфюм, ако се получи, пишете ми шестица! - Съгласен! Студентът се изпикал върху професора, той се помирисъл и казал: - Нещо не мирише много на парфюм. - Хм, вярно, че не мирише. Е, нищо и четворка ми стига. Двама рибари се хвалят със подвизите си. - Аз веднъж хванах толкова голяма риба, че не намерих кантар който да може да я претегли! - А аз хванах такава риба, че само снимката й тежеше две кила! Съсед пита съседа си: - Вчера защо жена ти така викаше? - Заради библиотеката. - Ходил си вчера на библиотека? - Да. - И затова ти вика? - Аха..забравил съм си гащите в читалнята.