Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Няма да повярвате - вече осем години съм омъжена, но както и преди обичам само един мъж! - Провървяло е на мъжа ви! - Защо пък на мъжа ми? Той даже не го знае.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ние с охота признаваме малките си недостатъци, желаейки с това да покажем, че нямаме по-големи! Франсоа дьо Ларошфуко
Бисери
03.10.2017
3,325 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един пич отива при свой приятел на гости. Отваря вратата и що да види: той играе с кучето си на шах. Удивено пита: - Ее, ти ме разби, страшно умно куче имаш. Приятелят му отговаря безразлично: - А, умно, бия го 3:2.
Българските вестници не спират да ме изненадват. Толкова често публикуват статии, които не са никаква новина. Ето днес прочетох "Сърбите искали да са швейцарци. "Алооо, сърбите, та вие сте швейцарци. Поне по един показател - хърватите ви взеха всякакъв излаз на море.
Блондинка постъпва на работа като секретарка. Шефът на фирмата я предупреждава: - Да знаеш, тук не работят други блондинки, защото допускат много грешки. Вземам те на изпитателен срок и мога да те уволня по всяко време… Започва блондинката работа. Още първия ден шефът и нарежда да напише едно писмо. Сяда тя, мъчи се, пише, трие и след няколко часа носи готовото писмо. Шефът го поглежда, хваща се за главата, почервенява целият и крясва: - Взимай си нещата и да те няма! Блондинката: - Ама защо? Къде ми е грешката? Шефът: - В ДНК - то, моето момиче…
Вече толкова дълго обядвам, че вечерям.
Пешо имал проблем с оная работа. Отишъл на гинеколог и се посъветвал с доктора: - Докторе, не мога да го правя с жената. Можеш ли да ми помогнеш? - Да! Всяка сутрин бягай по 10 км. и ще се оправиш! Обади ми се след седмица да ми кажеш върви ли... Отишъл си Пешо и след една седмица се обажда на доктора: - Добър ден, докторе! Аз съм Пешо. - Добър ден, Пешо! Как е? Върви ли работата с жена ти? - Как да върви бе докторе? Та аз съм на 70 км. от къщи!