Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сезонна работа в офиса: - Зимна хибернация; - Пролетна авитаминоза; - Летен нихилизъм; - Есенна депресия.
Професионални 3,115 прегледа
Следващ →

Още вицове

На едно дете му дали 1 левче.На другия ден той го загубил и започнал да плаче. Случаен минавач минавал оттам и попитал детето: - Защо плачеш!Защото си загубих левчето.Не плачи,аз ще ти дам.Дал човека едно левче,а детето започнало още повече да плаче. - Еее а сега що плачеш!Ми щото ако не бях загубил първото си левче щях да си имам 2 левчета - Защо блондинката се събужда сутрин с перушина в косата? - Защото е чула, че е здравословно да си ляга с кокошките. - Ало! Да, мамо, да, пак се скарахме! Помня, че ми каза, че е гадна и да не се женя за нея! Да, права беше, както винаги! Разбира се, че съжалявам, че не те послушах! Опитах, но нищо не се получава! Искаш ли да поговориш с нея? Момент. Целувам те! След това се провиква към жена си: - Скъпа, ела на телефона, моля! Майка ти те търси! Два кораба се срещат в тесен канал. Единият български, другият американски. Не могли да се разберат как да се разминат. Единият капитан вика: - Бегай у лево! А американеца: - Гоу лефт! И така цял час. След дълго умуване капитанът на българският кораб влиза и пита: - Абе знае ли някой от вас английски? Всички се ослушват и само готвача вика: - Аз знам... малко! Излиза той на палубата и вика: - Ду ю спийк инглиш? Всички американци ревват: - Йеееее! - Ми бегай у лево! Ако сте над 30 години и не сте постигнали абсолютно нищо в живота - то вие сте честен и почтен човек.