Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пешо изпил осем ред бул-а и и си тръгнал за вкъщи с велотренажора.
Бисери 2,930 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Чу ли че най-после са се срещнали Стефан Софиянски и Любомир Павлов, за да си поговорят за Общинската банка? - Да, срещнали са ги в следствието... - Днес шефът ми каза, че съм много красива! - Сега убеди ли се, че е извратен тип? Ако религията е опиум за народа, то телевизията е хероин. Младеж отива на дискотека. Там си харесал една девойка. Отива при нея и тихо я пита: - Искате ли да танцувате с мен? Девойката възмутено крещи с цяло гърло: - Няма да спя с тебе!!! Цялата дискотека паднала от смях. Младежът бил готов да се скрие в земята от срам. След няколко минути девойката се приближава към него и го моли за извинение: - Не се сърди! Аз уча психология и ми беше интересно, как ще реагираш в такава ситуация, а също така и реакцията на тълпата. Младежът я погледнал възмутено и с цяло гърло извикал: - 100 лева за една свирка!!!!!! Доктора: - Защо мислите, че имате раздвоение на личноста? - Кой от нас питате?