Един човек седи и си попийва в бара. Пие, мези с риба, пие, мези с риба. По едно време мушнал една риба в джоба. След още прилично количество алкохол, му се припикало. Отива в тоалетната, бърка, но уцелва джоба и изкарва рибата (за която бил забравил). Гледал, чудил се:
- Че си мой - мой си, че миришеш - миришеш, ама този поглед от къде го извади???
Мъж гледа телевизия и казва на висок глас:
- Не отивай там. Абе, не отивай там бе!
Жена му го попитала:
- Какво гледаш, скъпи?
Съпругът:
- Видео от нашата сватба.