Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Продуцентите на "Иван и Андрей" са успяли да качат двойно рейтинга на предаването. За целта сложили за водещи Ивана и Андреа. И те четяли същите текстове, но някак станало много по-интересно предаването.
Професионални 3,224 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Дай ми назаем твоя сватбен костюм! - Нямам сватбен костюм. - Е, в какъв вид си се женил? - В нетрезвен вид... Един свещеник си слагал гръмоотвод на къщата си.Един полицай вървял по улицата, видял го и му казал: - Попе, защо ти е този гръмоотвод? Нали си божи служител? Точно на теб ли господ ще прати небесен огън? - А на тебе защо ти е оръжие? Нали си държавно чедо, от кой се боиш? - отвърнал свещеника. Полицаят се ядосъл и му извикал: - Попе, гледай да не тръгнеш набързо пред мен. Свещеникът му отвърнал: - Ще тръгна ама ще се върна,но не помня като съм тръгнал пред някой,той да се е върнал. Маниак на DOOM умрял. Свети Петър го пита: - Какво добро си направил през целия си живот? - Нищо, цял живот играх на DOOM. - А какво лошо си направил? - Пак нищо, цял живот играх на DOOM. - Добре, ти ще бъдеш в ада, обаче имаш право на три желания. - Амии.. IDDQD. - ??? - Абе направи го. - ОК - готово, давай второто. - IDKFA. - ??? - Абе направи го. - ОК - готово, давай последното. - Абе не ми трябва трето желание, пускай ме веднага в ада. Мара се прибира на село от войнишката клетва на синът си Гошо, комшийките я питат как е било на клетвата: - Съде мъде и туй то! В автобуса пътува мъж и държи куфар на коленете си. Кондукторът го моли да плати за багажа, но той отговаря: - Та нали аз си го държа сам! Знаете ли колко е тежък!