Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Цялата истина може да чуеш само от дете, много възрастен или от идиот.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Продуцентите на "Иван и Андрей" са успяли да качат двойно рейтинга на предаването. За целта сложили за водещи Ивана и Андреа. И те четяли същите текстове, но някак станало много по-интересно предаването.
Професионални
03.10.2017
3,224 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Дай ми назаем твоя сватбен костюм! - Нямам сватбен костюм. - Е, в какъв вид си се женил? - В нетрезвен вид...
Един свещеник си слагал гръмоотвод на къщата си.Един полицай вървял по улицата, видял го и му казал: - Попе, защо ти е този гръмоотвод? Нали си божи служител? Точно на теб ли господ ще прати небесен огън? - А на тебе защо ти е оръжие? Нали си държавно чедо, от кой се боиш? - отвърнал свещеника. Полицаят се ядосъл и му извикал: - Попе, гледай да не тръгнеш набързо пред мен. Свещеникът му отвърнал: - Ще тръгна ама ще се върна,но не помня като съм тръгнал пред някой,той да се е върнал.
Маниак на DOOM умрял. Свети Петър го пита: - Какво добро си направил през целия си живот? - Нищо, цял живот играх на DOOM. - А какво лошо си направил? - Пак нищо, цял живот играх на DOOM. - Добре, ти ще бъдеш в ада, обаче имаш право на три желания. - Амии.. IDDQD. - ??? - Абе направи го. - ОК - готово, давай второто. - IDKFA. - ??? - Абе направи го. - ОК - готово, давай последното. - Абе не ми трябва трето желание, пускай ме веднага в ада.
Мара се прибира на село от войнишката клетва на синът си Гошо, комшийките я питат как е било на клетвата: - Съде мъде и туй то!
В автобуса пътува мъж и държи куфар на коленете си. Кондукторът го моли да плати за багажа, но той отговаря: - Та нали аз си го държа сам! Знаете ли колко е тежък!