Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза шефа и се кара: - Ама какво правите? Защо никой не работи? Чува се оправдание: - Ами таковата, то нали днес се отработва 31-ви декември...а ние на 31-ви никога не сме работили :-)
Професионални 3,126 прегледа
Следващ →

Още вицове

Красива велосипедистка преминава кръстовището на червено. Полицаят й свирва няколко пъти, докато тя спре. - Не ме ли чухте, когато ви свирнах? - пита той. - Чух ви, разбира се, но тази вечер съм заета. - Дами и господа, полета на нашия Боинг ще бъде на височина 9000 метра, скоростта ще е 1200 км в час...и капитанът иска да попита дали случайно на някой не му се намират 30 тона керосин? Бутонче с хиксче в горния десен ъгъл на екрана - изход към реалния свят... Обява от хакер: "Избубена е болонката на моята приятелка. Който я намери и върне - ще получи година безплатен интернет при който и да е провайдер. Влиза един руснак в бар и си поръчва халба бира. Изпива я и иска сметката. Барманът му казва: - 27 рубли. Мъжът вади от джоба си 27 монети по една рубла и плаща. Барманът почервенява от яд, но нищо не казва. Това се повтаря всяка вечер в продължение на няколко месеца. Една вечер обаче, след като барманът поисква както обикновено 27 рубли, мъжът вади банкнота от 50 и плаща. “Ей сега ще му дам да се разбере”, радва се барманът, вади от чекмеджето 23 монети от по една рубла и ги хвърля така, че се разпръсват из цялото заведение. Мъжът се замисля за секунда, след което вади от джоба си 4 монети от по една рубла и казва: - Още една халба!