До всички, които мразят Азис:
Аз дължа живота си на Азис!
На 15-ти март 2009 година след шестмесечна кома след автомобилна катастрофа, в болницата сестрата пусна радиото и звучеше една от песните на Азис. Станах и го изключих.
По повод изявлението на Андреас Майерхофер главен изп. директор на "М-тел", че проблемите с билинг системата им ще приключат до Коледа зевзеци от дневник написаха:
Зевзек 1 - Коя Коледа?
Зевзек 1 - На Коледа стават чудеса - казал си Андреас Майерхофер и запалил свещичка в църкавата.