Свекърва към бъдещата си снаха:
- Ох, дъще, много хубаво, че се обичате харесвате, че ще се вземете! Ех, дано да си и честна!
- Ох, мамо, дано, дано, ама надали…
- Здравейте, унищожавате ли хлебарки?
- Да, това ще струва...
- Парите не са проблем, но имам една молба - всичко трябва да изглежда като нещастен случай.
- Автомобилна катастрофа добре ли е?