Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Имаме много коварен началник! Уволнява служителите, когато са най-беззащитни - по време на следобедната дрямка...
Професионални 3,424 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели: - Как си с новото време? - Зле съм, да ти кажа ... - Защо? ... - По старото ми ставаше в кревата, а по новото вече ми става в трамвая ... Плаках че нямам обувки, докато не видях човек без крака. - Защо във вторник 122-ма депутати се изнизаха така светкавично от залата? - Доган подшушнал, че отвън стои негов човек с много пари за подкрепа на кабинета. - И какво? Намерили ли са го? - Не, той бил в стаята на БНС. Мъж и жена правели любов. По едно време, в страстта си, мъжът захапал жената за гърдите и усетил, че нещо започнало да се цеди в устата му. - Муци, ти си бременна! - възкликнал той. - Не е вярно, мили! - отговорила тя - Това е цирей!... Отишли президентите на Русия, Канада и България при Господ. Отива първо канадския президент и пита: - Дядо Господи, кога Канада ще стане най-великата страна в света? - Ами няма да е когато ти си президент. Канадския президент се разплакал и излезнал. Влиза руският президент и той пита: - Дядо Господи, кога Русия ще стане най-великата страна в света? - Ами няма да е по твое време - отговаря Господ. Руския президент също се разплакал и излезнал. Влиза накрая българският президент и пита: - Дядо Господи, кога България ще стане най-великата страна? ...и дядо Господ се разплакал.