Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Има хора, които с нетърпение чакат понедленик, за да отидат на работа. - Толкова си обичат работата? - Не, вкъщи не им дават да пушат.
Професионални 3,223 прегледа
Следващ →

Още вицове

В голяма корпорация на едно от бюрата звъни телефона. - Ало? - Искам веднага да стане едикакво си - запенил се някой. - И що аз да го върша? - попитал с безразличие човекът. - Ти знаеш ли с кого говориш бе? - вече тотално кипнал. - Не. - С шефа на корпорацията. Само да щракна с пръсти и изхвръкваш. - А ти знаеш ли с кого говориш? - Не. - Тогава що не си [beep] [skipped] в [censored] Испания, Памплона. По време на традиционното надбягване с бикове по улицата трима туристи от Перник върнали стадото бикове обратно в обора. Приятел на блондинка, служителка в пощата, загрижено я пита: - Значи ти по цял ден, цели осем часа непрекъснато удряш печати по писмата. Не ти ли писва, та това е една изключително монотонна работа... - Що да е монотонна, бе. Нали всеки ден сменям датата на печата... Две блондники си вървели и се карали ! За какво? Ами коя да бъде по средата ! Двама чукчи се загубили в тайгата. Скитали, скитали, по едно време единия казал на другия: - Абе, дай да направим нещо за да ни открият. другият отговорил : - Ами добре, ти какво предлагаш, да викаме или да стреляме ? - Абе дай да стреляме - отговорил първият. Стреляли те и продължили да обикалят. След малко единият се сетил : - Хайде пак да стреляме, дано има ефект този път! Речено сторено, стреляли отново и продължили да се лутат. И така дълго време ходили стреляли, ходили, стреляли, по едно време първия се обадил: -Абе, я стига сме стреляли, че ни свършиха стрелите, дай да викаме!