Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си две приятелки: — Мъжете са много глупави. Представи си само, всеки път, когато ми трябват пари, правя скандал вкъщи и заплашвам, че ще си замина при мама. — И това действа? — Разбира се, всеки път ми дава пари за билет.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Има хора, които с нетърпение чакат понедленик, за да отидат на работа. - Толкова си обичат работата? - Не, вкъщи не им дават да пушат.
Професионални
03.10.2017
3,223 прегледа
Следващ →
Още вицове
В голяма корпорация на едно от бюрата звъни телефона. - Ало? - Искам веднага да стане едикакво си - запенил се някой. - И що аз да го върша? - попитал с безразличие човекът. - Ти знаеш ли с кого говориш бе? - вече тотално кипнал. - Не. - С шефа на корпорацията. Само да щракна с пръсти и изхвръкваш. - А ти знаеш ли с кого говориш? - Не. - Тогава що не си [beep] [skipped] в [censored]
Испания, Памплона. По време на традиционното надбягване с бикове по улицата трима туристи от Перник върнали стадото бикове обратно в обора.
Приятел на блондинка, служителка в пощата, загрижено я пита: - Значи ти по цял ден, цели осем часа непрекъснато удряш печати по писмата. Не ти ли писва, та това е една изключително монотонна работа... - Що да е монотонна, бе. Нали всеки ден сменям датата на печата...
Две блондники си вървели и се карали ! За какво? Ами коя да бъде по средата !
Двама чукчи се загубили в тайгата. Скитали, скитали, по едно време единия казал на другия: - Абе, дай да направим нещо за да ни открият. другият отговорил : - Ами добре, ти какво предлагаш, да викаме или да стреляме ? - Абе дай да стреляме - отговорил първият. Стреляли те и продължили да обикалят. След малко единият се сетил : - Хайде пак да стреляме, дано има ефект този път! Речено сторено, стреляли отново и продължили да се лутат. И така дълго време ходили стреляли, ходили, стреляли, по едно време първия се обадил: -Абе, я стига сме стреляли, че ни свършиха стрелите, дай да викаме!