Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
номинация за виц на деня: ББ отговори на въпросите от "Шоуто на Слави"... втора номинация: "Независимите" медии задават същите въпроси на ББ по време на откриване на важен светофар в Долно Камарци... --- ББ отказва да отговоря на тази въпроси, били на Слави и вече не може да отговоря на тях... И добави категорично: "Впрочем къде бяха сценаристите на Слави, когато тройната коалиция опоскваше България..."
Професионални 3,535 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гъзът пише жалба до ООН до комисията по правата на човека. -Уважаеми членове на комисията, аз съм най-пренебрегваната и подценявана част от човешкото тяло. Моля да предприемете нещо в защита на моите права: 1. Защо не виждам светлина? 2. Защо съм разделен на две части? 3. Защо съм лишен от правото на глас на общественни места? 4. Защо чета ежедневната преса последен? 5. Защо непрестанно се бъркат във вътрешните ми работи десетки държави от целия свят? Чапай и Петка бягали от белите.По едно време видяли кладенец и решили да скочат в него за да се скрият и от вътре се чуло: Чапай: - Петка.... Петка: - Млъкни, че ще ни хванат! Чапай: - Петка, на какво мирише кръвта? Петка: - Абе, сега ли намери да ме питаш такива глупости? И така минало време и Чапай все питал Петка на какво мирише кръвта..... На края Петка се ядосъл и казал на Чапай: - НА ЛАЙНА МИРИШЕ! Петка: - Боже мой знаех си, че са ме ранили... Спрях спирането на цигарите. Двама чукчи се качват в автобуса. Първият пита шофьора: - Извинете, с този автобус мога ли да стигна до гарата? - Не. Вторият чукча: - А аз? - Защо на Беемветата са им малки воланите? - За да може да се карат с белезници.