Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Искам да си тръгна за вкъщи по-рано и имам уважителна причина... - Каква?! - Писна ми!
Професионални 3,298 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъвът свикал всички животни на събрание и казал: - Имам една добра и една лоша новина. Коя първо иската да кажа? Всички животни единодушни: - Добрата! Лъвът: - Днес пристигна влак целият пълен с презарвативи! - А лошата? - Заекът глупака ги е разтоварил с вилата! Жената на сисадмин пита мъжа си: - Защо никога не разказваш как е минал денят в работата??? - Какво да ти казвам? Вчера например беше изгорял захранващия блок... - Милият ми! Ами поне взимай санвич с теб... Срещат се Войчех Ярузелски с Рейгън (като ръководители на съответните страни). Рейгън води госта в центъра за управление и казва: - Виж каква техника имам. Натискам това копче и СССР излита във въздуха. Натискам второто - СССР и Източна Европа излитат във въздуха. Натискам третото - целият свят излита във въздуха, само САЩ остават. А Ярузелски му отговаря: - Моята леля през Втората световна война живееше във Варшава. Имаше три тоалетни: златна, бронзова и фаянсова. Но когато по улиците на Варшава се появиха руските танкове, тя се насра направо в коридора. - Идея си нямам, какъв подарък да направя на жената за осми март, но хем да не харча, а и хем да се зарадва. - Напиши й анонимно любовно писмо... В градската тоалетна мъж се обръща към съседа си по кабинка: - Извинете, имате ли хартийка? - Не, но мога да ви ослужа с химикалка.