Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Искам да си тръгна за вкъщи по-рано и имам уважителна причина... - Каква?! - Писна ми!
Професионални 3,299 прегледа
Следващ →

Още вицове

Решило жабчето да се снима. Майка му го съветва: - Когато те снимат ще кажеш конфитюр, да ти излезе малка устата. Скок подскок пристигнало жабчето при фотографа. Нагласило се за снимка сетило се, че трябва да каже нещо сладко и преди фотографът да направи щрак... то бързо изрекло: - Мармала-а-а...д... Малко орле и баща му летяли из небесната шир... -Тате,тате,на къде летим?! Отговор не последвал... След околу час,въпроса се повторил,но старият орел продължавал да лети целеустремено напред без да даде отговор... След още един, изтощителен за малкия,час летене,пърхайки с последни сили,последвал дежурния въпрос: -Тате,тате,на къде летим?!!! -Бали му майката,тате... - Чу ли? ББ е наредил на Дянков да се помогне на хората с ниски доходи? - Покачване на заплатите, помощи? - Не...лесни кредити. Пиян човек се връща у дома си доста наквасен. Застава пред осветената входна врата и започва да натиска звънеца. Отваря жена му: - Ключ нямаш ли, че звъниш бе, дамаджано такава? - Аз... ключ имам, ама... досега асансьорът не идеше... - Ще ти кажа аз един асансьор на тебе! – ударила го по главата. - Еее, бре!... Туй то... Сега па взе, че тръгна надолу... Човек влиза в ресторант. Вика той келнера вика, вика - никой не идва. Огладнял още повече и по едно време гледа - на съседната маса има супа. Взима човека супата и почва да я яде бързо. По едно време гледа на дъното на купата едно гребенче - мазно, цялото в косми и пърхот. На човека му станало гадно и се издрайфал в купата. Келнера го потупва по рамото и казва: - И вие ли стигнахте до гребенчето?