Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Гледа ли изслушването на Румяна Желева като кандидат за еврокомисар? - Да, по-добре да бях изслушал Красимир Аврамов на Евровизията...
Професионални 2,781 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Единият ми нос е запушен, ама с другия още дишам!" В килия, в ареста- Българин, Руснак и Евреин. Българинът получава колет - сланина, хляб и патронче ракийка. Предлага на евреина: - Ще хапнеш ли сланинка? Евреина мисли на ум: "Ще ям сланина, ще ми се омазни задника, ще искат да ме ебат тия гадове...Няма да ям". И евреина отказал. Предложил Българина и на руснака. Руснакът си помислил - "Ще ям сланина, ще ми се омазни задника, ще искат да ме ебат тия гадове, но пък от сланината ще ми заякнат ръцете, значи ще ям" Седнали двамата Българина и Руснака, изяли сланината, хляба, изпили ракийката и по едно време българинът казал: - Братушка, заякнаха ли ти ръцете от сланината? - ДА! - Дръж тогава евреина да го наебем! Лежат в леглото мъж и жена. Телефона звъни. Вдига жената: - Да, скъпи. Добре, мили. Разбира се, скъпи. Добре, скъпи, не се притеснявай! - и затваря Мъжът в леглото: - Кой беше? - Съпругът ми. Каза, че ще закъснее. Играе карти... с тебе! - Скъпа, ако се оженя за теб, баща ти ще ми купи ли нова кола? - Да. - А ще ни купи ли хубава къща? - Да. - А ще ме назначи ли за заместник-директор във фирмата му? - Да. - Скъпа, ще се ожениш ли за мен? - Не. Интервю на дядо Коледа в тв предаване.Водещият: -Дядо Коледа,къде е Снежанка? -Ами Снежанка в момента,при много тежки условия раздава играчки на бедните деца в Обединените Арабски Емирства. -А къде са ви еленчетата? -Еленчетата ми се продават по 3 лева килото в магазин "Родопа". -А джуджетата? -Джуджетата са на стачка от месец Ноември-искат да им вдигна заплатите. -И все пак дядо Коледа,какво ще пожелаете на българските деца? -Мили дечица.Подарете нещо на дядо Коледа!