Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един шеф казва на приятел: - Моите служители трета година на са искали повишения на заплатите, чудя се как ме прецакват?
Професионални 3,067 прегледа
Следващ →

Още вицове

В претъпкан автобус. - Господине, вече три спирки ми се натискате! - Ами какво да направя?! - Ами направете нещо! София. 8,30 сутринта. Светофар на Дондуков. Бавно и тихо спира Майбах. От вътре се чува приглушена музика. Вебер. До него с изтъркани спирачки, пердета с пискюли на прозорците, цветомузика(гърми Софка и Устата) , тасове на Мерцедес, 2 тръби от зад, лепенки на Recaro, оранжеви булани по седалките и т.н. спира Голф 3 ПК. Въпреки изброените от мен "оптични екстри", не си е сложил ел-стъкла и за това след идноминутно навиване успявя да отвори прозореца.Чука на задното стъкло на Майбаха.То плавно се отваря и от вътре любезен господин: - (учтив, но равномерен глас)-Добро утро, с какво мага да Ви бъда полезен младежо? -(нахакан с една ръка на прозореца и дъвчещ дъвка)Аее батка убава ли е тази кола, дет’ са возиш на нея? -(смутен)-Добра е -да..... -Ааааа, Щот’ глеам не ги карат мноо..... Вече има резултат от работата на големия адронен колайдер - някъде се е появила огромна черна дупа...и в нея изтичат световните финансови средства. В едно купе пътували лисица, мечока и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след около минута лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът отново запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей!!! Те наистина са три вагона! Двамата селски си пасат кравите. Срещат се на пастбището, Марийка пита Иванчо как е. -Кофти Марийке, две кравички умряха, тати ще се кара много! -Иванчо, за да те разведря, съм готова да направя за теб всичко, ама всичко, разбираш ли-ама трябва да го направиш 5 пъти! -А 10 пъти може ли Марийке? -Може! -А 20 пъти може ли? -Еее, може, защо питаш това? -Ами няма ли да умреш, като кравичките? ?