Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В бюрото по труда: - От колко време си безработен? - От 2-3 години. - От какви работи разбираш? - От нищо,по малко!
Професионални 3,044 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка стои на бара. Влиза мъж и пита: - Какво правиш? - Стоя на бара. - Какво става, когато някой взриви автобус, пълен с блек-метъли? - Автобус, пълен с дет-метъли. Блондинка и брионетка отиват на плаж.Русата си слага слънчевите очила и казва: -Ооо... ама буци,то слънцето се закри напразно дойдохме:S - Оказва се, че когато Станишев разправя,че сме много добре, никой не се ядосва и не спори. А когато Стоичков каже, че сме много зле, всички скачат срещу него...Защо? - Защото истината боли.... Един човек страдал от безсъние. Отива при доктор психолог. - Докторе, по цяла нощ не мога да спя. Сънувам, че бутам един влак и сутрин съм като парцал. - От къде до къде го буташ този влак - попитал доктора? - Ами от София до Варна. - Към 00:00 часа къде си по трасето? - Ами в Горна Оряховица. - О.К. Остави го там и лягай да спиш, аз ще го поема и бутам до Варна. Прибрал се човекът спокоен и започнал да си спи всяка нощ след 00:00 часа. Един ден го срещнал един приятел и му се оплакал, че не може да спи тъй като сънува по цяла нощ, че оправя мадами. Приятелят го изслушал пък го пратил при своя доктор. Отишъл той при доктора и му разправя за проблема си, а докторът го пита: - По колко мадами оправяш през нощта? - Ами по 5-6. - О.К. Аз ще взема да оправям три, а останалите три ти ще си ги оправяш, но само да се разберем - аз ще ги оправям до 00:00 часа тъй като след това бутам един влак от Горна Оряховица до Варна.