Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Госпожице, колко килограма тежите? - Тайна е... - Кажете поне първите три цифри...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Блондинка току що е родила близнаци. Седи на леглото и плаче. Идва сестрата: - Защо плачеш, мила? - Какво да кажа на съпруга си? От кого е второто дете?
Блондинки
03.10.2017
3,384 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Този път зимата не може да ни изненада! - Може! - Как? - Ще свършат парите за почистване на снега...
Надзирател пита колега: - От пет часа затворниците все пеят!? - Радват се, защото палачите обявиха стачка!
Един сладострастник обяснявал на своята компания, какво значи съвременна жена. - Съвременна жена е тази - уточнил вещо той, - която има мъж и любовник. - Но това е улична жена - поправили го от компанията. - Не. Улична жена е тази, която има мъж и няколко любовници - въэразил сладострастникът. - Но това е пропаднала жена - обадили се от компанията. - Пропаднала жена е тази, която няма нито мъж, нито любовник - заспорил сладострастникът. - Но това е самотна жена - намесили се от компанията. - Не, самотна жена е тази, която има само мъж - заключил сладострастникът.
На редник Иванов в казармата починала майка му. Възложили на старшината да му съобщи по възможно най-безболезния начин новината. Строил старшината ротата и изкомандвал: - Всички които имат майки една крачка напред! Иванов ти къде бе?!?
Перничани са толко железни , че като умрат ги карат в пунктовете за желязо