Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж го местят в нова килия. Естествено с нов скилиник. А на тоя имал няколко татуировки на на лявата ръка " Б " на гърдите му " Т " на дясната му ръка " К " а на оная му работа " Б-Т-К ". Един ден се престрашил и го попитал какви са тия татуировки, a то му отговорил -" Б " за бати , " Т " за тати , " К " за кака. -А какво е това " Б-Т-К" ? -Kak kакво е "БТК" за тебе е !
Семейни 2,142 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кога най-после икономическата обстановка в страната ще се подобри и стандартът ще скочи 2 пъти? - Когато Ники Василев започне да надскача баскетболистите. - Какво е бързина? - Да погледнеш през една тръба, да отидеш до другия й край и да си видиш окото. - Какво е сила? - Да си сложиш тенджера на главата, да се хванеш за дръжките й и да се набереш. - Какво е търпение? - Да изгребеш океана с вилица. На вечерята присъства дама - ценителка на добрите обноски. Към края на вечерята към нея се приближава стопанинът: - Как е? Тя: - По принцип всичко е нормално, само че няма щипки. Представете, мъжете ходят в тоалетната, сам разбирате, какво държат в ръцете си, а после със същите ръце си взимат захар. - Разбрах, взимам си поука. На следващата вечеря домакинът приближава до същата дама: - Как е? - Всичко е отлично, но пак няма щипки. - Как да няма? Има. - Защо не ги виждам? Къде са? - Как къде? В тоалетната! Седят си две блондинки и обсъждат теорията на елементарните частици. Изведнъж едната казва: - Ш-ш-ш-т! Идва някакъв мъж. Давай да говорим за козметика. Една мутра си джитка по софийските улици с новия си поръчков "МЕРЦЕДЕС МАКЛАРЪН" за 400 000 евро. На един светофар до него спира "МОСКВИЧ 408" И... Посивелият чичко огледал колата на мутрата, просегнал се през седалката, свалил прозореца на джугана и се провикнал към мутрата: - Абе, момче, доволен ли си от тая кола?? - Ами...много съм доволен - отвърнал оня. - А...разваля ли се често? - Ами...не се разваля! - А много ли харчи? - Ами...умерено.. А ти, чиче, що питаш? - сопнал се мутрата. - Абе...като гледам...не ги карат много тия коли...