Една жена се оплаква на лекаря си, че мъжът и вече е съвсем безучастен в леглото. Лекарят и дал шишенце хапчета и казал да слага по едно в питието му преди лягане и всичко ще се оправи.
Вечерта жената сложила едно хапче в питието на съпруга си, въпреки че не и се вярвало много, че ще има ефект. Но за първи път от много години тази нощ се любили.
На сутринта жената сложила две хапчета в кафето на мъжа си и вечерта била наистина прекрасна.
На другия ден тя си казала: "Какво пък толкова да му мисля?!" И изсипала цялото шишенце. След няколко дни лекарят се обадил да провери какво е положението. Синът вдигнал телефона. Лекарят попитал как са, а момчето отговорило:
- Мама е мъртва. Сестра ми е бременна. Мен ме боли задникът, а татко е навън в градината и гони кучето...
- Мамо, изобщо не ми харесва това, което си сготвила! - мръщи се десетгодишно хлапе.
- Яж, синко. Помни, че след като се ожениш, непрекъснато ще повтаряш на жена си каква прекрасна готвачка съм била.