Един катаджия спира тир:<BR>- Ей шефче к’во праиме с тая скорост?<BR>Тираджията нямал кинти да почерпи и вика:<BR>- Човече нямам пари ама имам 1 маймуна дето прави НЕВЕРОЯТНИ свирки!<BR>- Абе ти друсаш ли как маймуна прави свирки?<BR>- Заклевам се пич ще ти покажа!<BR>Хванал тираджията маймуната и вика:<BR>- Лапай!<BR>Тая не!<BR>- Лапай ма!<BR>Маймуната пак не! Пича и плеснал 1 задвратник и тя почнала(е така се прай). Обърнал се тираджията към куката и пита:<BR>- Искаш ли и ти да пробваш?<BR>- Аааа не не ти ноо силно удряш!