Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Благодаря. - За какво? - Всеки път казвам "Благодаря" вместо "Върви на майната си", за да не обидя някого. - Много добър начин. - Благодаря.
Разни 2,097 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полският пазач видял някакви цигани да берат ряпа на полето и се развикал: - Ха, крадци долни! Ряпа крадете, а? - Не бе, бате, не крадем! - Ами какво правите тогава? - Само я дърпаме да расте по-бързо. При разкопките в Созопол Божидар Димитров откри, че древните созополчани са живеели под земята, ходили са лежешком и са изглеждали като скелети. - Обичам дъщеря ви. Не мога без нея да живея! - Тогава какво правите в кабинета ми? Погребалното бюро е на съседната улица! Един се оплаква на приятеля си по телефона: - Абе, съмнявам се, че жена ми ми изневерява. - По какво съдиш? - Преместихме се от кв."Младост" в "Банишора" и все един и същи техник идва да оправя телевизора.. Пийнал мъж минава през гробищата и без да иска пада в една яма. След половин час минава втори мъж, също подпийнал. Чува, как от ямата се носят стонове. Приближава се и поглежда вътре: - Какво? Студено ли ти е? - Д-д-да-а-а... - А защо си се откопал тогава?!?